Weboo - nejen ajťáci

Další firmou, které si považujeme a chceme ji pro vás zveřejnit, se stala firma Weboo.  Weboo se zaměřuje především na tvorbu web stránek pro Zlín, ale rozjíždí se i marketing - zejména SEO optimalizace, která pravda patří ke každému novému webu. Neopomínají ani na PPC reklamu a sociální média. Weboo je mladá firma plná mladých lidí - a to se nám na ní líbí nejvíce.

tvorba web stránek Zlín

 

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Značka Prestige a její brand

Značka Prestige si u nás na webu vydobyla místo absolutně právem. Proč si to myslíme? Prestige máme v koutku paměti pořád jako ty boty, které se nosily dávno, jsou nemoderní, české a mladí odmítají obout to, co přece obouvali i jejich rodiče. Firma Prestige to tak mohla nechat - jejich boty by nosili důchodci a postupně by odešli z trhu. Jenže oni se vzchopili a začali si budovat svůj brand u mladých. Prestige se objevují i na přehlídkách - ne tedy na molu, ale u návštěvníků. O to lépe!

Prestige

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Firma, která dává možnosti

Dnes se hodně mluví jen o kreativních start-upech, nových technologiích a trendech. Klasické firmy s "normálním" zbožím, kterým se klidně roky daří, jsou však v pozadí. Dnes si představíme firmu Stín-Šotek sídlící v Brně. Říká se, že byste měli začít podnikat vždy v takovém oboru, který vás baví. Prodávat žaluzie či sekční garážová vrata v Brně sice asi není úplně terno, který by člověk označil za práci snů, ale na druhou stranu - proč ne! Vše se přesouvá na internet a pokud si něco chcete osahat (jako například garážová vrata, která vám budou chránit vašeho miláčka na čtyřech kolech), máte najednou velký problém. Stín-Šotek se nebrání internetové komunikaci, naopak, ale nabízí také osobní přístup na pobočce. A za to má od nás palec nahoru. Navíc funguje výborně jako prodejce přidruženého zboží. Na jednom místě dostanete nejen vrata a dveře, ale i žaluzie a sítě do oken.

VytisknoutE-mail

Další články...

  • 1
  • 2